Kredyt Oddłużeniowy

Pomagamy wyjść z pętli zadłużenia

Skuteczna pomoc w wyjściu z pętli zadłużenia

Gdy już wszystkie możliwości spłaty długów stają się niedostępne, masz jeszcze ostatnie koło ratunkowe. Jest nim kredyt oddłużeniowy.

W przeciwieństwie do innych możliwości kredytowych, z kredytu oddłużeniowego może też skorzystać osoba, której historia kredytowa jest w stanie krytycznym, uniemożliwiającym pozytywną decyzję kredytową z banku.  Podobnie jak w przypadku kredytu konsolidacyjnego, otrzymuje się możliwość spłaty zsumowanych długów za pomocą jednego wierzyciela. Tym samym powstaje szansa spłaty długów na lepszych warunkach. Z tą różnicą, że aby otrzymać pozytywną decyzję odnośnie do kredytu konsolidacyjnego, należy mieć nienaganną historię kredytową. Każde opóźnienie w spłacie rat stanowi przeszkodę w ubieganiu się o wyżej wspomniany kredyt konsolidacyjny. Wachlarz usług udzielany przez tak zwane parabanki jest naprawdę szeroki i może stanowić jedyną możliwość ubiegania się o udzielenie pożyczki.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowe, skontaktuj się z nami już dziś. Specjaliści z Numi dołożą wszelkich starań, abyś mógł uzyskać bezpiecznie pomoc w trudnych chwilach.

Aby uzyskać kredyt oddłużeniowy nie trzeba, w przeciwieństwie do kredytu konsolidacyjnego, wykazywać się idealną historią kredytową. Wystarczy jedynie to, że posiadasz stałe, regularne źródło utrzymania. Aby wykazać, że ma to miejsce, potencjalny pożyczkodawca potrzebuje dowodu w postaci zaświadczenia wystawionego przez Twojego pracodawca, bądź też po prostu wyciągu z konta. W przypadku, gdy Twój dochód jest zbyt niski, możesz skorzystać z możliwości poręczenia kredytu przez osobę fizyczną, bądź też przedstawić inną formę poręczenia. Może to być Twoja nieruchomość. Daje to pożyczkodawcy pewność, że jesteś wypłacalny i zmniejsza dla niego ryzyko kredytowe.

Doradcy Kredytowi Numi dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i znajomości rynku dobiorą dla Ciebie najbardziej opłacalną i bezpieczną ofertę kredytową, dzięki której będziesz mógł spokojnie spłacać swoje długi. Z Numi masz tę gwarancję. Poprowadzimy Cię przez cały proces, wymagający bardzo poważnej decyzji. Dzięki temu będziesz mógł spać spokojnie. Zadzwoń, umów się online, przeanalizujemy indywidualnie Twoją sytuację finansową całkowicie bezpłatnie