Kredyt Oddłużeniowy

Pomagamy wyjść z pętli zadłużenia

Skuteczna pomoc w wyjściu z pętli zadłużenia

Gdy już wszystkie możliwości spłaty długów stają się niedostępne, masz jeszcze ostatnie koło ratunkowe. Jest nim kredyt oddłużeniowy.

W przeciwieństwie do innych możliwości kredytowych, z kredytu oddłużeniowego może też skorzystać osoba, której historia kredytowa jest w stanie krytycznym, uniemożliwiającym pozytywną decyzję kredytową z banku.  Podobnie jak w przypadku kredytu konsolidacyjnego, otrzymuje się możliwość spłaty zsumowanych długów za pomocą jednego wierzyciela. Tym samym powstaje szansa spłaty długów na lepszych warunkach. Z tą różnicą, że aby otrzymać pozytywną decyzję odnośnie do kredytu konsolidacyjnego, należy mieć nienaganną historię kredytową. Każde opóźnienie w spłacie rat stanowi przeszkodę w ubieganiu się o wyżej wspomniany kredyt konsolidacyjny. Wachlarz usług udzielany przez tak zwane parabanki jest naprawdę szeroki i może stanowić jedyną możliwość ubiegania się o udzielenie pożyczki.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowe, skontaktuj się z nami już dziś. Specjaliści z Numi dołożą wszelkich starań, abyś mógł uzyskać bezpiecznie pomoc w trudnych chwilach.

Aby uzyskać kredyt oddłużeniowy nie trzeba, w przeciwieństwie do kredytu konsolidacyjnego, wykazywać się idealną historią kredytową. Wystarczy jedynie to, że posiadasz stałe, regularne źródło utrzymania. Aby wykazać, że ma to miejsce, potencjalny pożyczkodawca potrzebuje dowodu w postaci zaświadczenia wystawionego przez Twojego pracodawca, bądź też po prostu wyciągu z konta. W przypadku, gdy Twój dochód jest zbyt niski, możesz skorzystać z możliwości poręczenia kredytu przez osobę fizyczną, bądź też przedstawić inną formę poręczenia. Może to być Twoja nieruchomość. Daje to pożyczkodawcy pewność, że jesteś wypłacalny i zmniejsza dla niego ryzyko kredytowe.

Doradcy Kredytowi Numi dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i znajomości rynku dobiorą dla Ciebie najbardziej opłacalną i bezpieczną ofertę kredytową, dzięki której będziesz mógł spokojnie spłacać swoje długi. Z Numi masz tę gwarancję. Poprowadzimy Cię przez cały proces, wymagający bardzo poważnej decyzji. Dzięki temu będziesz mógł spać spokojnie. Zadzwoń, umów się online, przeanalizujemy indywidualnie Twoją sytuację finansową całkowicie bezpłatnie 

Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyty konsolidacyjne, kredyty dla firm, spłata chwilówek, kredyty inwestycyjne

Useful Links

Subscribe Now